ÓVODAI BEIRATKOZÁS A 2021/2022. NEVELÉSI ÉVRE

Publikálva: 2021.04.07. - kategória: Beiratkozás

2021. május 3-5-ig
Online beiratkozás:
  • Az első helyen választott óvoda e-mail címére rozsavar@zugloiovoda.hu megküldve, szkennelt (vagy fénykép formátumban), hiánytalanul kitöltött, aláírt jelentkezési lappal, amely itt letölthető, vagy az intézményben kérhető.
  • Nem zuglói lakcím esetében a szülő munkahelye által kiállított, az adott óvoda körzetébe tartozó munkahely-igazolás másolat.
  • Bejelentett lakcímmel nem rendelkező bérleti jogviszony esetében az életvitelszerű ott lakást bizonyító védőnői igazolás másolata.
  • Külföldi állampolgár esetében a Magyarországon való jogszerű tartózkodást alátámasztó dokumentum megnevezése, sorszáma.
  • Sajátos nevelési igényű gyermek esetében a hatályos szakértői vélemény másolata.
Személyes beiratkozás:
Megjelenés az előírt járványügyi szabályoknak megfelelően!
május 3. hétfő  9.00 – 16.00 óráig
május 4. kedd7.00 – 13.00 óráig
május 5. szerda 10.00 – 17.00 óráig
A beiratkozás feltételeit lásd az online-beiratkozásnál!
Bemutatandó dokumentumok: a szülő és a gyermek személyi igazolványa és érvényes lakcímkártyája, valamint a gyermek TAJ kártyája és születési anyakönyvi kivonata.
Hirdetmény megtekintése
Szabóné Somodi Mária